WellGym

to klub stworzony dla wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm i niezwykle przyjazną atmosferę.

Dobrze wiemy,

że podjęcie decyzji o rozpoczęciu treningu bywa niezwykle trudne. Jesteśmy po to by Wam pomagać i wytyczać prawidłowe szlaki na drodze do sprawności, zdrowia i dobrego samopoczucia.

Dążymy do

tego, aby trening w WellGym był zawsze przyjemny, a wysiłek przynosił wymarzone efekty. Wiedza i doświadczenie kadry instruktorskiej są zapewnieniem, że zajęcia są prowadzone w sposób profesjonalny, a ponadto - pod okiem naszych instruktorów poczujesz się bezpiecznie i pewnie.

W naszym klubie

każdy znajdzie swój ulubiony i najbardziej motywujący go rodzaj ćwiczeń. Dajemy naszym Klubowiczom możliwość korzystania z szerokiej gamy usług: siłowni, strefy fitness, zajęć grupowych, treningów personalnych

W WellGym pożądane efekty i zadowolenie
są na wyciągnięcie ręki!